שירותי מנעולנות ברחובות

גרים בעיר רחובות או עוברים דירה ברחובות או באזור רחובות וזקוקים לשירותי מנעולן ברחובות – אנו כאן .

מנעולן לבית ברחובותמנעולן למשרד ברחובותמנעולן לעסק ברחובות , הגעתם אל המקום הנכון –  מנעולנים ברחובות בשבילכם ועבורכם.

עוד לפני הכנסת הציוד לדירה שאתם עוברים לגור בה, מומלץ לזמן מנעולן ברחובות ולהחליף את מנעול הדירה ואם אין מנעול כספת עליון בנוסף למנעול הרגיל מומלץ להתקין כזה.

תיקון מנעולים ברחובות

זכרו – לרוב הדיירים הקודמים של הדירה אליה אתם אמורים להיכנס יש מפתח לצילינדר שהיה מותקן בדירה ולכן החלפת צילינדר ברחובות או תיקון מנעולים ברחובות יאפשר לכם שדרוג מנעול לאיכותי ובטוח.

מנעולן ברחובות – כי שירותי מנעולנות שאנו מספקים הם ברמה הגבוהה ביותר – איכותיים, מקצועיים והכי מהירים.

אצלנו מנעולנות הוא לא רק מקצוע – מנעולן ברחובות – הכל במקום אחד – החלפת מנעול לדלת ברחובות , החלפת צילינדר לדלת ברחובות , פתיחת כספות ברחובות, פריצת דלתות ברחובות, תיקון דלתות ברחובות, החלפת צילינדר ברחובות, החלפת מנעולים ברחובות, פריצת רכבים ברחובות וכל שירות אחר שנוגע לדלתות ולמנעולים.
הזמינו מנעולן ברחובות והבטיחו שקט נפשי וביטחון שאף אחד לא יכנס לדירה החדשה.

מנעולן ברחובות אשר שבמשך שנים רבות עסק בתחומים הטכניים המתוחכמים ביותר ומבטיח לכם שאצלו תהיו בידיים טובות

המנעולן היה בעברו מנהל אחזקה במערך הטכני של חיל האוויר, אלי תחזק וטיפל במסוקים בהם טסו אנשים רבים וניתן לומר שאם הם סמכו עליו ובטחו בו והפקידו בידיו את חייהם – האמינות שלו אינה מוטלת בספק. אלי מנעולנות ברחובות הוא מנעולן איכותי במחירים ללא תחרות.

ניתן להזעיק אותי – אני זמין ואשמח להגיע לכל קריאה. מנעולנות ברחובות הוא מנעולן איכותי במחירים ללא תחרות.

חלק מהמנעולנים ברחובות מיומנים בטיפול במנעולי רכב, ואילו אחרים מיומנים בתיקון מנעולי דלתות. רובם של המנעולנים מסוגלים להתמודד עם שני התחומים . מנעולן ברחובות מיומן בשני התחומים.

ניתן לראות כאן וללמוד מספר נושאים בענין שאלות נפוצות מנעולן ברחובות

פריצת דלת נעולה ברחובות

בכל מקרה שבו נדרשת פריצת דלת נעולה ברחובות, פנייה למנעולן באזור רחובות תבטיח שלא תמתינו מחוץ לדלת שעות ארוכות עד שתזכו לסיוע בפתיחת הדלת.

כמובן שהמנעולן יבקש מכם להוכיח שאתם באמת בעלי הדירה או הדיירים החוקיים ולא מתחזים לכאלה על מנת לבצע משהו לא חוקי.

אחד הדברים החשובים שבאמצעותו ניתן להבדיל בין המנעולנים הוא מי מהם יותיר נזק נמוך יותר לדלת לאחר פריצתה.

יש משהו מיומן ומקצועי שידאג שהדלת תהיה ללא נזקים בעקבות הפריצה כך שתוכלו להמשיך ולהשתמש בה עוד זמן רב ובעקבות זאת תוכלו לחסוך הרבה כסף וזאת מפלי לגרוע ברמת הביטחון שהדלת אמורה להקנות לכם.

התקנת דלתות ברחובות

שירותי התקנת דלתות ברחובותמנעולן – מתקין דלתות ברחובות של מיטב יצרני ויבואני הדלתות במחירים טובים. גרים ברחובות וזקוקים למנעולן התקנת דלתות – התקנת כל סוגי הדלתות באזור רחובות , הגעתם אלינו למנעולן אלי שרותי מנעולנות ופריצה סביב השעון 24/6 !
ניתן להתקין דלתות ולהחליף דלתות ישנות בדלתות חדשות אך במקום שתחליפו דלת שאולי היא טובה ויכולה לשרת אותכם עוד שנים רבות אנו נתקן אותה ונביא את הדלת למצב מכני מעולה שתהיה כמו חדשה!
המנעולן גם מתמחה בשינוי כיוון פתיחת הדלת והרכבת צירים חדשים, הפיכת כיוון פתיחת הדלת, התקנת דלת ממד, התקנת דלתות אש ברחובות , התקנת דלתות מחסנים ברחובות, התקנת דלתות עץ ברחובות, התקנת דלתות כניסה ברחובות .

רכב שננעל ניתן לפרוץ.
ניתן לפתוח דלת של רכב שננעל או שהמפתחות בפנים באמצעות כלים יעודיים כמו למשל כרית אוויר שמפרידה בין הדלת לגוף הרכב מבלי שיגרם כל נזק לרכב
כלי נוסף לצורך פריצת רכב נעול מאפשר השחלת מעין קרס של חכה שדגה ומרימה את כפתור הנעילה של הדלת

ניתן לפרוץ דלת פלדה וישנם כמה שיטות לפריצת דלת:

שיטת פריצת דלת ראשונה – פריצה שקטה שמתייחס לפריצת דלת דרך הצילינדר באמצעות שיטת הדיגדוג – אם מותקן צילינדר מפתח משונן או אפילו צילינדר רב בריח עם רמת מיגון נמוכה 

שיטה נוספת גם כן מוגדרת כפריצה שקטה מתייחסת לדלת שנטרקה והבריחים של המנגנון לא נעולים, כאשר לשונית המנעול היא היחידה שעוצרת את הדלת שנטרקה מלהיפתח, ואז אפשר לנסות להכניס בין הלשונית למשקוף פלסטיק דק, לדחוף את את הלשונית ולפתוח את הדלת .

שיטנ שלישית היא פריצה רועשת 

מתבצעת כאשר דלת הפלדלת נעולה עם הבריחים, במקרה של איבוד המפתח או צילינדר תקול ואז הדרך היחידה היא על ידי קידוח.

מנעולן אמור להגיע אלינו בממוצע תוך 45 דקות מרגע הקריאה. רוב המנעולנים ממונעים ומגיעים אף בפחות זמן.

למדידת איכות ויעילות הצילינדר כמובן יש להתייחס לפרמטר של מחיר ולזה אין גבול. הצילינדר המומלץ על ידי מתוך ידע מקצועי וניסיון שרכשתי הוא מסוג רב בריח שמחירו יחסית סביר והוא מגן עלינו באופן יחסי טוב.
צילינדר מהדור החדש למניעת פריצה שקטה 3LOCX  – צילינדר מצויד בפיני קומבינציה צורתיים המופעלים ע"י 3 סטים של פינים אקטיביים במפתח , בנוסף לשקעי קומבינציה הרגילים במידה ומנסים לפרוץ את הצילינדר בפריצה שקטה , מנגנון מיוחד המותקן בתוך הצילינדר מונע סיבוב של המנעול אלא אם כן זה בוצע ע"י המפתח המקורי. בנוסף לכך את המפתחות ניתן לשכפל ע"י אפליקציה ייעודית.

למה דווקא המנעולן ?

רוצים החלפת צילינדר ברחובות ?
אצל המנעולן תקבלו כלקוחות יחס קשוב ומתחשב ותזכו לטוב שבין מנעולנים לבית ברחובות שמבצעים החלפת מנעול לדלת ברחובות .
כל שירותי מנעולנות במקום אחד –
* מנעולן פריצת דלתות ברחובות .
* הרכבת מנעולים לדלת ברחובות
* הרכבת צילינדר לדלת ברחובות
* החלפת צילינדר לדלת ברחובות
* התקנת צילינדר לדלת ברחובות
* מנעולן תיקון דלתות ברחובות
* התקנת מנעול צילינדר ברחובות
* מנעולן החלפת צילינדר ברחובות . 
* מנעולן החלפת מנעולים ברחובות . 
* מנעולן פריצת רכבים ברחובות
* מנעולן כלי רכב ברחובות – מנעולן רכבים – מנעולן למכוניות – החלפת סוויץ ושכפול מפתח ברחובות .
* מנעולן שירותים שנוגעים לדלתות ולמנעולים ברחובות .
* מנעולן כספות – פריצה או פתיחת כספות, תיקון מנעולים לכספת ברחובות.
הזמינו מנעולן ברחובות והבטיחו שקט נפשי וביטחון שאף אחד לא יכנס לדירה החדשה.
אלי מבין את הצורך שלכם להיות בטוחים בביתכם והידיעה שהבית מוגן גם בהיעדרכם.
אתם ראויים לחיות בביטחון ובשקט .

אלי מנעולן מומלץ ברחובות הוא מנעולן מורשה – מנעולן מוסמך, אמין ומקצועי ולכן תוכלו לסמוך עליו.

פריצת מנעולים ברחובות

זכרו ! אתם לא נמצאים בבית מרבית שעות היממה – אם זה בשל עבודה או בשל יציאה לבילויים או סידורים.

השעות הרבות שאתם שוהים מחוץ לבית יכולות לחשוף את דירתכם לניסיונות פריצה, לגרום לכם לשכוח מפתח או לאבד את מפתחות הכניסות ולמצוא את עצמכם עם דלת כניסה נעולה בדיוק ברגע הכי לא צפוי.
במקרים כאלה פנו למנעולן ברחובות על מנת לפתור את הבעיה – שכפול מפתח, פריצת מנעולים, תיקון דלת מה שיתן לכם אפשרות להיכנס הביתה ולנעול את הדלת ולשהות בבית או מחוצה לו בבטחה.

מנעולן פריצת כלי רכב ברחובות

לא אחת מזעיקים אותי בעלי רכבים לפתור בעיה שהתעוררה וזוכים לשירות פלא, פתרון מהיר במחירים זולים

מנעולן כלי רכב ברחובות – מנעולן רכבים ברחובות – מנעולן למכוניות ברחובות – החלפת סוויץ ושכפול מפתח ביבנה .

– – נתקלתם בבעיה בכניסה לרכב שלכם
– איבדתם את המפתחות לרכב
– רוצים שהשליטה על הרכב תהיה בידכם

זה מקרה לא נעים שיכול לשבש לכם את היום אבל אנחנו נעשה הכל כדי לעזור לכם ולהציל אותכם ממצב לא נעים זה.

אם המפתחות שלנו נמצאים בידיו של מישהו זר קיימת סכנה לגניבת הרכב ולכן מנעולן יפתח את הדלת הנעולה של הרכב ויחליף לכם את מנגנון הנעילה של הרכב.
אם מפתחות הרכב אבדו מומלץ ליצור קשר מידי עם מנעולן ברחובות המתמחה בהליך של פריצת רכבים.
זקוקים למנעולן לפריצת רכבים ברחובות? חייגו אלינו עכשיו.

מנעולן פריצת כספות ברחובות

הכספת בה אנו מאחסנים נשק, כסף, מסמכים ודברים שיקרים לנו עלולה מסיבות שונות להינעל או לא להינעל מסיבות שונות ורק מנעולן מנוסה יפתור את הבעיה.

הזמינו אותנו ואנו נדע לטפל בכספת. לא כל מנעולן כספות ברחובות כמונו יוודא תחילה שאתם אכן בעלי הכספת ושלא נקראנו לטפל בכספת למטרות לא חוקיות ורק אז נתחיל לבצע את העבודה.

בחירת מנעולנים מומלצים ברחובות

איך נבחר את המנעולן שלנו מבין מגוון מנעולנים ברחובות – אז מה השיקולים שניקח בחשבון בעת בחירת בעל המקצוע הדרוש לנו? בחירה בין מגוון מנעולנים מומלצים ברחובות זו משימה לא קלה ודבר ראשון נוודא שיהיה מנעולן מוסמך, מנוסה ומקצועי כמו כזה שיכול להגיע במהירות ולפתור כל בעיה הקשורה לפריצת מנעולים, תיקון דלתות או כל מה שתזדקקו ממנעולן מומלץ ברחובות.

פורץ דלתות ברחובות נושא עמו תעודה משטרתית שמתירה לו על פי חוק לעסוק במקצוע ומקנה לו את הסמכות לפרוץ מנעולים ולהחליפם.
זכרו – מנעולנים מומלצים ברחובות יעשו את העבודה ביעילות ובאמינות.
כשהמנעולן שהזמנתם מגיע אליכם, בקשו ממנו להציג לכם את התעודה הזו עליו.

מנעולן ברחובות מחירים

כאשר הרכב תקוע וזקוק לשירותי מנעולן או שדלת הבית אינה נפתחת, הזמן מהווה גורם חשוב. אחד הסימנים לשירות טוב של מנעולן הוא הזמינות הגבוהה שלו והיכולת שלו להתאים את לוחות הזמנים שלו אל לוחות הזמנים שלכם. מנעולנים זמינים בשפלה יגיעו אליכם מהר יותר ויפתרו לכם את הבעיות במהירות.
זכרו – פריצה לא מקצועית, עלולה לגרום לנזק יותר מתועלת.

מנעולן ברחובות והסביבה

ברחובות והסביבה פועלים לא מעט מנעולנים המציעים את שירותיהם. אכן, מדובר בשירות נדרש עבור שורה ארוכה של מצבים, החל בהחלפת צילינדר לדלת ועד לפריצת כספות. אבל מדוע בכלל כדאי להזמין מנעולן ולא לנסות לתקן את הבעיה לבד? איך תדעו שבחרתם מנעולן אמין? ממה מורכבות העלויות? על שאלות אלו ונוספות נשיב במאמר הבא.

איזה שירותים מציע מנעולן ברחובות

מנעולן ברחובות מציע כאמור מספר שירותים עיקריים. ראשית, המנעולן אמון על פריצת דלתות בדירות, בתים פרטיים, משרדים, בתי עסק וכן הלאה, בין אם מדובר בדלת פנים או בדלת חוץ. כמו כן, במידת הצורך הוא גם מבצע החלפה של מנעול ו/או החלפת צילינדר, בין אם במקרה של בלאי ותקלה במנגנון הקיים, ובין אם רוצים להחליף אותו למנגנון חדש, חזק ואמין יותר. בנוסף, המנעולן מציע שירותי פריצת רכבים, המיועדים למי שמסיבה זו או אחרת ננעל מחוץ לרכבו, כאשר המפתחות מצויים בפנים. כמו כן, יש מנעולנים המציעים שירותי פריצת כספות, המצריכים רמה גבוהה של מיומנות ובקיאות בתחום. זאת בנוסף למגוון שירותים נלווים כגון שכפול מפתחות, החלפת סוויץ' ברכב, ועוד.

מתי מומלץ להזמין מנעולן ברחובות?

מנעולן ברחובות מומלץ להזמין בכל מצב מהמצבים המתוארים לעיל, שאותו אינכם יכולים לפתור לבד. לדוגמא, אם המפתח ננעל בתוך הרכב ויש לכם מפתח חליפי במקום כלשהו, אין צורך במנעולן, ואם המפתח של הדירה נתקע במנעול ייתכן שקצת ספריי יעשה את העבודה. אותו הדבר נכון לגבי כספות דיגיטליות שלא ניתן לפתוח עם הקוד, ולעיתים כל מה שצריך לעשות הוא פשוט לפתוח אותן עם המפתח ולהחליף סוללות.

יחד עם זאת, ראוי לזכור כי ניסיון לפתור בעיות טכניות באופן עצמאי, ללא רקע הולם, אינו מומלץ. כך לדוגמא, ניסיונות לפרוץ לבד למכונית או לדלת הדירה, ואף ניסיונות חובבניים להחלפת מנעול וצילינדר, עלולים לגרום לנזקים יקרים ומיוצרים. בנוסף, ישנם מקרים שבהם חייבים להזמין מנעולן SOS, למשל אם נתקעתם מחוץ לדירה או לאוטו, אבל אם אפשר להמתין – עדיף לחכות לשעות העבודה המקובלות שכן הזמנת מנעולן בשעות הלילה למשל או בדחיפות רבה תעלה לכם יותר.

מה כדאי לדעת לפני שמזמינים מנעולן ברחובות

לפני שמזמינים מנעולן ברחובות כדאי לדעת שיש הבדלים בין אנשי המקצוע, וחשוב לברר את הפרטים לפני כן. ראשית, המנעולן כמעט תמיד יהיה חשוף להיבטים רגישים בהגנה על ביתכם או משרדכם, ולכן חובה לוודא שמדובר באדם אמין עם תעודת יושר מהמשטרה ועם הסמכה לעיסוק במקצוע. שנית, יש מנעולנים שמתמחים ומתמקדים בתחום זה או אחר, ופחות בתחומים אחרים, לכן אם נתקעתם מחוץ לרכב למשל, חשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בניסיון רב בפריצת רכבים מהסוג והדגם שלכם, ויודע מה הוא עושה.