שאלות ותשובות מנעולן

כשאתם מבררים מחירים בתחום מנעולנות בצעו השוואת מחירים ותתמקדו בלשאול את המנעולן את השאלות הבאות: מהו המחיר פריצת דלת מהו המחיר של החלפת מנעול מהו המחיר של התקנת מנעול חדש מהו המחיר של פריצת מנעול מהו המחיר של תיקון דלת מהו המחיר של פריצת כלי רכב מהו המחיר של פריצת כספת מה מחיר התקנת חיפויים לדלת כניסה מה מחיר תיקון דלתות ומנעולים מה מחיר החלפת מנעול אחרי פריצה מהו המחיר של התקנת מנעול עליון (מנעול כספת) בדלת פלדה האם כל סוגי הציוד בו אתם משתמשים עומדים בתו התקן הישראלי, המאשר כי אלה עברו בדיקות קפדניות בכל הנוגע לאיכות החומר והמבנה שלהם? באלי מנעולן זמינים ופנויים לכל שאלה שיש לכם בכל זמן – צלצלו אלינו ותיענו ברצון.

האם כדאי להתקין מנעול כספת עליון לדלת

האם כדאי להתקין מנעול כספת עליון לדלת? שאלה: האם למנעול כספת עליון לדלת כניסה יש יתרון ? תשובה: מנעול כספת עליון לדלת כניסה מגביר את האבטחה בצורה משמעותית ומקשה על הפריצה ולכן שווה להשקיע בו כסף למען הגנה עליכם ועל בני המשפחה.

קרא עוד »

תוך כמה זמן מרגע הקריאה יגיע מנעולן

תוך כמה זמן מרגע הקריאה יגיע מנעולן? תוך כמה זמן מרגע הקריאה צריך להגיע מנעולן? מנעולן אמור להגיע אלינו בממוצע תוך 45 דקות מרגע הקריאה. רוב המנעולנים ממונעים ומגיעים אף בפחות זמן.

קרא עוד »

מפתח המכונית הלך לאיבוד

מפתח המכונית הלך לאיבוד? מפתח הרכב אבד? מה עושים? מה עושים אם אני לא מוצא את המפתח של הרכב ? תשובה: אם איבדתם את המפתח לרכב ואינכם יכולים להיכנס לרכב, נפרוץ לכם את הרכב ובנוסף ניתן לשכפל מפתח חדש, למרות שלא קיים בכלל מפתח.

קרא עוד »

מה זה מנעול ביומטרי

שאלה: מהו מנעול ביומטרי ? מה זה מנעול ביומטרי? תשובה: מנעול ביומטרי הוא מהמנעולים החדישים בתחום המנעולים. מנעול ביומטרי מותקן אך ורק ע"י מנעולן מוסמך בעל ניסיון. אפשרות הפתיחה במנעול ביומטרי מתבצעת רק על ידי זיהוי טביעת אצבע, קול או סריקת העין .

קרא עוד »

האם ניתן להסב דלת של חברת חוסם

שאלה: יש לי דלת חוסם – האם ניתן להסב אותה לדלת מחברה אחרת? תשובה: בהחלט כן – בעזרת ערכת הסבה לדלת חוסם ישנה ניתן לשדרוג מדלת חוסם ישנה לדגם מתקדם של רב בריח ואנו באלי  המנעולן מבצעים זאת בהצלחה רבה.

קרא עוד »

מה לעשות אם המנעול לא מסתובב

שאלה: המנעול לא מסתובב כשהדלת סגורה ואילו כשהדלת פתוחה הוא כן מסתובב מה לעשות? תשובה: אם המנעול לא מסתובב, כדאי לנקות ברצפה את החור אליו נכנס הבריח כי לפעמים מצטבר בו לכלוך שמפריע לבריח להיכנס לחור. אם עדיין לא עובד רצוי להזמין מנעולן.

קרא עוד »

האם להחליף מנעולים בדירה חדשה

שאלה: אני נכנס לבית חדש. האם עלי להחליף מנעולים למרות שהם עובדים טוב? תשובה: כן ! למרות שהבית חדש מקבלן, אינך יכול לדעת אצל מי היו מפתחות הבית ואם מישהו שכפל אותם, על אחת כמה וכמה אם הבית הוא יד שנייה.

קרא עוד »

למה להזמין מנעולן מורשה עם תעודה

שאלה: למה עלי להזמין מנעולן מקצועי מורשה עם תעודה? תשובה: עלי להזמין מנעולן מקצועי עם תעודה כי מנעולן מקצועי הוא מנעולן מורשה שלא ינצל את היכולת המקצועית שלו כדי לחדור לפרטיותך ללא רשות, מנעולן מורשה מביא עימו ניסיון וידע בתחום המנעולים והכספות מנעולן מוורשה יפתור את בעיתך ויעזור לך בצורה המקצועית והיעילה לכן יש לדרוש לראות תעודה של מנעולן מורשה לפני תחילת עבודה .

קרא עוד »

איזה צילינדר מומלץ להתקין בדלת הכניסה

שאלה: איזה צילינדר מומלץ להתקין בדלת הכניסה? תשובה: למדידת איכות ויעילות הצילינדר כמובן יש להתייחס לפרמטר של מחיר ולזה אין גבול. הצילינדר המומלץ על ידי מתוך ידע מקצועי וניסיון שרכשתי הוא מסוג רב בריח שמחירו יחסית סביר והוא מגן עלינו באופן יחסי טוב. צילינדר מהדור החדש למניעת פריצה שקטה 3LOCX  – צילינדר מצויד בפיני קומבינציה צורתיים המופעלים ע"י 3 סטים של פינים אקטיביים במפתח , בנוסף לשקעי קומבינציה הרגילים במידה ומנסים לפרוץ את הצילינדר בפריצה שקטה , מנגנון מיוחד המותקן בתוך הצילינדר מונע סיבוב של

קרא עוד »

האם מומלץ לשמן צילינדר תקוע

שאלה: האם מומלץ לשמן צילינדר תקוע? מפתח לא מסובב את המנעול או שהמנעול מסתובב בקושי. האם כדאי לשמן את הצילינדר? תשובה: לא! בצילינדר ישנם פינים קטנים – על הפינים האלה מצטבר אבק שחודר מבעד לחור המנעול. אם נשמן, השמן יבוא במגע עם האבק, יהפוך לבוץ שיתייבש על הפינים ואז יהיה עוד יותר קשה לפתוח את הצילינדר. לפעמים גם הסיבה לקושי בסיבוב המפתח לא תלוי בצילינדר.

קרא עוד »

האם פריצת צילינדר הורסת אותו

שאלה: האם פריצת צילינדר הורסת אותו? כאשר דלת נעולה ולא ניתן לפתוח אותה בשום מצב נאלץ לפרוץ אותה. במידה ומנעולן יאלץ לפרוץ את הדלת – האם הצילינדר יהרס ונצטרך להתקין צילינדר חדש? תשובה: תלוי בסוג הצילינדר – ישנם בשוק צילינדרים שפריצה שלהם מצריכה קדיחה בתוך הצילינדר ואז הם יוצאים מכלל שימוש. יש גם צילינדרים שניתן לפרוץ אותם באופן כזה שלא יגרם נזק לצילינדר, מה שאומר שתוכל להשתמש בו שוב לאחר הפריצה.

קרא עוד »

כמה מפתחות מצורפים לצילינדר חדש

שאלה: כמה מפתחות מצורפים לצילינדר חדש ? תשובה: המוצר אמור להגיע אליכם כשהוא סגור הרמטית באריזה וכולל צילינדר ומפתחות. ישנם צילינדרים שמגיעים עם 3 מפתחות, ישנם כאלה המגיעים עם 5 מפתחות – זה משתנה בהתאם לחברה היצרנית וסוג הצילינדר.

קרא עוד »