מנעולן למכוניות

מנעולן פורץ כלי רכב

מתי תפנו אל מנעולן רכבים

כאשר אבדו לכם המפתחות לרכב ולא ניתן להיכנס לרכב או קיימת תקלה בסוויץ' ? אל דאגה! צרו קשר עם מנעולן פורץ רכבים לשירותכם תארו לנו את הבעיה ואת סוג הרכב שלכם, בכל השאר אנו נטפל כי אנו מתמחים במנעולנות רכבים – מנעולן פריצת רכבים ללא נזק וכן שירותים משלימים כגון שכפול מפתחות שחזור מפתחות ושלטים לרכב לאחר אובדן. 

מנעולן רכב – תיקון והחלפת סוויץ בשטח, מגוון רחב של שירותי מנעולנות לרכב עד בית הלקוח. 24/7 באישור משטרת ישראל . שירותי מנעולן פתיחת דלתות לרכב – שירותי מנעולנות לכלי רכב – שירותי מנעולנות למכוניות . מנעולן לרכב בוחרים רק את מנעולן כלי רכב פתיחת מנעולים שירות מהיר מקצועי ואמין באישור משטרת ישראל מגוון שירותי פריצת רכב שכפול מפתחות, קידוד שלטים ועוד.

פריצת מכוניות

כאשר נתקלתם במצב שבו הרכב נעול ללא אפשרות להיכנס, לעתים במזג אוויר קיצוני ואנו רוצים להיכנס אליו אך לא ניתן, אין ברירה – צריך להזעיק “מנעולן” שיודע לפרוץ לכלי רכב מבלי ליצור לרכב נזקים מיותרים. פריצת מכוניות מקצועית בידי מנעולן מוסמך.

פריצת כלי רכב

מנעולן פריצת כלי רכב משתייך למנעולני רכב שבידיהם יש כלים מיוחדים שבאמצעותם ניתן לפרוץ רכבים, לשכפל מפתחות כלי רכב, לשחזר מפתחות רכב במקרה של אבדן (התאמת מפתח ללא מפתח קיים).
שירותי מנעולנות לכלי רכב.
המנעולן מומחה בתחום פריצת כלי רכב – פורץ רכבים מוסמך אשר במהלך השנים התמחה בפריצת כלי רכב מסוגים ובדגמים שונים, ומביא לעבודתו את הניסיון והידע הרב שהוא רכש עם השנים.
יכול לסייע לכם גם במקרה בו הרכב עבר ניסיון פריצה אשר הותיר נזק למנגנון הנעילה והמפתח לא פותח, יפרוץ לכם את הרכב במהירות וביעילות בלי ליצור נזק משני.

תחומי הטיפול של מנעולן רכב :

פריצת רכב, פורץ מכוניות, החלפת מנעולים לרכב ותיקון דלתות.

* פריצת כל סוגי רכבים, משאיות, קטנועים ללא כל נזק.
* שיחזור מפתחות לכל הרכבים לאחר אובדן או גניבה.
* תיקון והחלפת סווצ'ים לכלי רכב, קטנועים ומשאיות.
* שלטים מקוריים לכל סוגי הרכב.

מנעולן רכבים – פורץ כלי רכב מבצע את עבודתו באופן שאינו מסב נזק לרכב.
כאשר פורץ רכבים יגיע אליכם, יוודא את זהותכם ושהרכב אכן בבעלותכם, לאחר מכן יאבחן את סוג הרכב והמיגון ויחליט כיצד לפתור את הבעיה.

שיטות עיקריות לפריצת רכב 

השיטה הראשונה בעזרת כרית ומוט – בה הפורץ יפריד את הדלת מהמשקוף בעזרת כרית מתנפחת ובמרווח שנוצר, יכניס כלי שבעזרתו ידוג את המפתח או לחילופין ילחץ על כפתור הפתיחה ויפתח את הדלת.
בשיטה השניה משתמשים בעיקר בכלי רכב גרמניים ולצורך כך משתמשים בכלי עבודה מיוחדים שמחליפים את המפתח המקורי .

מחירים נוחים ומתחשבים.
כדי למנוע אי נעימות, אנו מתחייבים לא לנצל את המצוקה בה אתם נמצאים עקב הבעיה שבגללה קראתם לנו כדי לגבות סכומי כסף מופרזים לכן אנחנו תמיד מודיעים על המחיר מראש כך שלא יהיו הפתעות לא נעימות.

אנו נותנים שירות פריצת כלי רכב ליחידים, לחברות, לבנקים ולמוסדות ממשלתיים, וכל מבצע פריצת כלי רכב שלנו עובד באישור משטרת ישראל.

אזורי שירות לפריצת רכבים

פורץ רכבים – מנעולן פורץ כלי רכב – מנעולן לכלי רכב
פורץ רכבים – מנעולן פורץ כלי רכב – מנעולן לכלי רכב לפי אזורי שירות –
פורץ רכבים באזור השפלה – פורץ כלי רכב באזור השפלה – מנעולן לכלי רכב באזור השפלה
פורץ רכבים בשפלה – פורץ כלי רכב בשפלה – מנעולן לכלי רכב בשפלה
פורץ רכבים ברחובות – פורץ כלי רכב ברחובות – מנעולן לכלי רכב ברחובות
פורץ רכבים בנס ציונה – פורץ כלי רכב בנס ציונה – מנעולן לכלי רכב בנס ציונה
פורץ רכבים בגדרה – פורץ כלי רכב בגדרה – מנעולן לכלי רכב בגדרה
פורץ רכבים בקרית עקרון – פורץ כלי רכב בקרית עקרון – מנעולן לכלי רכב בקרית עקרון
פורץ רכבים בישרש – פורץ כלי רכב בישרש – מנעולן לכלי רכב בישרש
פורץ רכבים בבית עובד – פורץ כלי רכב בבית עובד – מנעולן לכלי רכב בבית עובד
פורץ רכבים ברמלה – פורץ כלי רכב ברמלה – מנעולן לכלי רכב ברמלה
פורץ רכבים בגני הדר – פורץ כלי רכב בגני הדר – מנעולן לכלי רכב בגני הדר
פורץ רכבים ברמות מאיר – פורץ כלי רכב ברמות מאיר – מנעולן לכלי רכב ברמות מאיר
פורץ רכבים בגני יוחנן – פורץ כלי רכב בגני יוחנן – מנעולן לכלי רכב בגני יוחנן
פורץ רכבים במזכרת בתיה – פורץ כלי רכב במזכרת בתיה – מנעולן לכלי רכב במזכרת בתיה
פורץ רכבים ביבנה – פורץ כלי רכב ביבנה – מנעולן לכלי רכב ביבנה
פורץ רכבים בכפר בילו – פורץ כלי רכב בכפר בילו – מנעולן לכלי רכב בכפר בילו
פורץ רכבים בגבעת ברנר – פורץ כלי רכב בגבעת ברנר – מנעולן לכלי רכב בגבעת ברנר
פורץ רכבים בקבוצת שילר – פורץ כלי רכב בקבוצת שילר – מנעולן לכלי רכב בקבוצת שילר
פורץ רכבים בסיתריה – פורץ כלי רכב בסיתריה – מנעולן לכלי רכב בסיתריה
פורץ רכבים בגאליה – פורץ כלי רכב בגאליה – מנעולן לכלי רכב בגאליה
פורץ רכבים באשדוד – פורץ כלי רכב באשדוד – מנעולן לכלי רכב באשדוד
פורץ רכבים בראשון לציון – פורץ כלי רכב בראשון לציון – מנעולן לכלי רכב בראשון לציון
פורץ רכבים בבית דגן – פורץ כלי רכב בבית דגן – מנעולן לכלי רכב בבית דגן

פורץ רכבים שיודע מה הוא עושה

אין ספק שמדובר בסיטואציה לא נעימה: חזרתם אל המכונית אחרי יום עבודה במשרד רק כדי לגלות שהמפתח נשאר בתוך הרכב, ואתם בחוץ. או שרק יצאתם מהמכונית כדי להיכנס למכולת והדלת נטרקה אחריכם עם המפתחות בפנים. מה עושים במקרים כאלו ואחרים? קודם כל מנסים להגיע למפתח רזרבי שאולי נמצא אצל בת הזוג או בבית. ואם לא – מזמינים פורץ רכבים מוסמך ומקצועי.

מה היתרונות של פורץ רכבים מוסמך

פריצת רכבים היא אחד השירותים המרכזיים שמציעים מנעולנים, ובדרך כלל היא מהירה ופשוטה – בטח יחסית לפריצה של כספת, להחלפת צילינדר ומנעול וכן הלאה. למעשה, כל עוד אין מורכבות מיוחדת עם הרכב שלכם, ובוודאי אם אין לו נעילת וואקום, הרי שבתוך דקות ספורות המפתח כבר יהיה ביד שלכם. לכאורה, הייתם יכולים לפתוח את הרכב גם לבד אם היו בידיכם האמצעים המשמשים מנעולנים, כלומר מוט ייעודי וכרית אוויר, אך מרבית האנשים מבינים שאין זה משתלם לרכוש את הכלים הללו, שכן שירות פריצת רכב אינם יקרים במיוחד. 

יתר על כן, כל העניין בשירותים של פורץ רכבים הוא לבצע את הפריצה באופן שאינו גורם כל נזק לדלת הרכב, כזה שיעלה לכם הרבה יותר כסף לתקנו במוסך מאשר עלות הפריצה עצמה. ואולם, כאשר מנסים לפרוץ את הדלת לבד, או עם חבר שיש לו קצת ידע בתחום, או עם מי שמצהיר על עצמו כבעל מקצוע אך למעשה אינו מוסמך – לרוב הסיפור מסתיים במפח נפש ובעלויות גבוהות ומיותרות. 

מתי מומלץ להזמין מנעולן לשירותי פריצת רכב

את המנעולן המתמחה בפריצת רכבים מומלץ להזמין בכל יום ובכל שעה שנתקעתם, ויש בהחלט מנעולנים שמספקים מענה מסביב לשעון ובכל ימות השבוע. פורץ רכבים מקצועי יגיע אליכם במהירות גבוהה, לאור ניסיון רב שנים והבנה מלאה של הסיטואציה הלא נעימה בה אתם נמצאים. כבר לפני ההגעה למקום הוא ישאל לגבי סוג הרכב שיש ברשותכם, המיקום המדויק שלכם, ויספק הצעת מחיר ברורה שתוכלו לאשר מראש. כמו כן, מי שמתמחה בתחום יציע כל שירות נדרש, כגון שכפול מפתחות, וגם יספק אחריות על כל עבודה שבוצעה על ידיו או ציוד שהותקן. יחד עם זאת, ראוי להדגיש כי אם קיימת סכנה, למשל ילד שנשאר תקוע בתוך הרכב, מנעולן פורץ רכבים אינו הכתובת אלא המשטרה וכוחות ההצלה.

כיצד תדעו שבחרתם בפורץ רכבים אמין

פורץ מנעולים לרכב שהינו מוסמך, הוא מי שעבר הכשרה מקצועית בנושא ויש לו תעודה המעידה על כך, וכמו כן יש לו תעודת יושר ממשטרת ישראל, או לחילופין תעודת מנעולן מורשה. כמו כן, אדם יוכל להתגאות ברשימת לקוחות מכובדת המורכבת מאנשים פרטיים, חברות, מוסדות וארגונים שונים שנעזרו בשירותיו. מעבר לכך, הוא יספק הצעת מחיר העומדת בטווח המחירים המקובל, וגם אם מדובר בשעה לא שגרתית כמו בלילה, למרות שהמחיר יהיה גבוה יותר הוא לא יהיה בלתי הוגן או מנצל את מצבכם.

מה המחיר של פריצת רכבים 

העלות של פריצת רכבים משתנה בהתאם לכמה פרמטרים. ראשית, אם מדובר בפריצה מורכבת היא יכולה לעלות כמה מאות שקלים, אך לרוב מדובר כאמור בשירות מהיר שעלותו עד שלוש מאות ₪. זאת, בהנחה שהזמנתם פורץ רכבים בשעות העבודה המקובלות, שאם לא כן העלות תהיה גבוהה יותר. בנוסף, שימו לב לכך שאתם מצויים באזור השירות של המנעולן, שכן ככל שהמרחק שיצטרך לעבור אליכם יהיה גדול יותר כך יעלה המחיר וגם הזמן שתיאלצו להמתין לאיש המקצוע.