מנעולן לדלתות

פריצת דלתות כניסה

מנעולן מוסמך ואמין ובעל תעודת פורץ דלתות תקפה ומוסמכת מגיע אליכם במהירות כך שתוכלו לסמוך עלינו מהרגע הראשון.
מחפשים מנעולן פריצת דלתות באזור מגורכם? הגעתם למנעולן המנעולן שלכם ובשבילכם!

פריצת דלתות
פריצה של דלתות

 

פריצת דלת עבודה מקצועית על ידי מומחה שיטפל לכם בכל בעיה!
מנעולן מצוין למחפשים פורץ דלתות למקרי חירום דחופים – שירותי פריצת דלתות.
מציעים לכם:

  • זמינות והגעה מהירה אל מקום הקריאה.
  • פורץ דלתות מוסמך מבצע פריצת דלתות הוא בעל תעודת מנעולן תקפה.
  • מנעולן בעל נסיון של שנים ומיומן בשלל סוגי עבודות פריצה. על כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים.
  • שכפול מפתחות.
  • שירות אדיב ומקצועי – אמינות והגינות.
  • מחירים נוחים והגונים.
  • אחריות על כל עבודה ועל ציוד שהותקן על ידנו.

לא ניתן לכם להיתקע בחוץ.

פורץ מנעולים שמתחייב לשירות ללא נזקים, עבודה חלקה ומדוייקת.
פורץ דלתות הוא בעל מקצוע אשר פותח כל דלת שמסרבת להפתח, מתקין מנעולים, מחליף צילינדר.
שכפול מפתחות.
פורץ דלתות טוב יוכל לעזור לכם למגן את ביתכם או בית העסק שלכם מפני פריצות, ידע להמליץ לכם על הפיתרון הטוב ביותר עבורכם ועבור הבעיה הספציפית של המנעול שלכם.

פורץ דלתות מוסמך – מקצוען שעמד בבחינות האתיקה שיש לו תעודה המוכיחה שלמד, עמד בבחינות בהצלחה, הוסמך ויתן אחריות לשירותי המנעולנות שהוא מספק ויכול להתמודד עם כל מנעול שיש.
המנעולנים שלנו אמינים, הגונים ותמיד ניתן לסמוך עליהם.
למניעת מצב של חוסר נעימות, אנו מתחייבים לא לנצל את המצוקה בה אתם נמצאים עקב הבעיה שבגללה קראתם לנו כדי לגבות סכומי כסף מופרזים לכן אנחנו תמיד מודיעים על המחיר מראש כך שלא יהיו הפתעות לא נעימות.

אנו נותנים שירות פריצת דלת ליחידים, חברות, בנקים ומוסדות ממשלתיים, וכל מבצע פריצת דלתות שלנו עובד באישור משטרת ישראל.

פורץ דלתות

פורץ דלתות לפי אזורי שירות – פורץ דלתות באזור השפלה – פורץ דלתות ברחובות – פורץ דלתות בנס ציונה – פורץ דלתות בגדרה – פורץ דלתות בקרית עקרון – פורץ דלתות בישרש – פורץ דלתות בבית עובד – פורץ דלתות ברמלה – פורץ דלתות במזכרת בתיה – פורץ דלתות ביבנה – פורץ דלתות בכפר בילו – פורץ דלתות בגבעת ברנר – פורץ דלתות בקבוצת שילר – פורץ דלתות בסיתריה – מנעולן בגאליה – פורץ דלתות באשדוד – פורץ דלתות בראשון לציון – פורץ דלתות בבית דגן.

פריצת דלתות מהירה ויעילה

פריצת דלתות היא שירות מרכזי שמעניקה חברתנו, והוא נדרש במקרים בהם הדלת ננעלת מסיבה זו או אחרת. במקרה כזה אתם מוצאים את עצמכם נעולים מחוץ לבית או המשרד, או חלילה מישהו ננעל בפנים, ויש לפרוץ את הדלת על מנת לאפשר כניסה ויציאה. בדרך כלל מדובר בעבודה מהירה מאוד שנמשכת עד חצי שעה, כשלעיתים ניתן יהיה לפרוץ את הדלת באופן חלק ולהשיבה לפעולה תקינה, ולעיתים יהיה צורך בהחלפה של צילינדר.

מי מוסמך לפרוץ דלתות פנים וחוץ

ראשית, חשוב להדגיש שאם מדובר במקרה חירום, כגון אדם חולה או פגוע בצורה כלשהי שננעל בפנים, או במקרה שיש חשש לשריפה במבנה, מנעולן אינו הכתובת הנכונה אלא שירותי הכיבוי וההצלה. יחד עם זאת, במקרים רגילים כפי שתוארו לעיל יש לפנות אל מנעולן אמין, רציני ומנוסה המחזיק בתעודת הסמכה. למעשה, יש שתי תעודות שצריך לבדוק. הראשונה היא תעודת ההסמכה המעידה כי המנעולן סיים לימודי הכשרה רלוונטיים בתחום ועמד בכל הבחינות. קיימים אמנם הבדלים בין המקומות המלמדים קורסי מנעולנות מבחינת הרמה המקצועית, אך לכל הפחות יש לוודא כי ההסמכה הרשמית מצויה ברשותו. התעודה השנייה היא תעודת יושר מהמשטרה, המעידה כי מדובר באדם ללא עבר פלילי – וזהו כמובן תנאי הכרחי עבור אדם שאתם נותנים לו גישה אל דלתות בתוך הבית או דלת הכניסה. יחד עם זאת, ישנה גם תעודת מנעולן מורשה המאגדת את הכל ביחד – אישור מהמשטרה המעיד שממילא נערכו בדיקות לגבי ניקיון כפיו והכשרתו המקצועית של המנעולן.

למה לפרוץ דלת טרוקה

דלת טרוקה היא מצב בו אנו יוצאים מהדירה והדלת נטרקה מאחורינו, כלומר שמה שסוגר אותה הוא רק הלשונית. במידה שמדובר בידית קבועה אי אפשר יהיה להזיז אותה מהצד החיצוני, ואם מדובר בידית חופשית אפשר יהיה לפתחה מבחוץ. הבעיה היא כמובן שאם יש לנו ידית קבועה בחלק החיצוני, הרי שלא נוכל לפתוח את הדלת ונצטרך להזמין שירותי פורץ דלתות. כמו כן, אם אתם או מישהו מבני ביתכם שכחתם את המפתח בתוך הדלת בחלק הפנימי, הרי שלא תוכלו לפתוח אותה ממילא ושוב תצטרכו שירותי פריצה. הדבר נכון כמובן גם אם איבדתם את המפתח ולא קיים שום מפתח חלופי.

מה היתרונות של פורץ דלתות שעובד 24/7

דלתות עלולות להינעל בכל שעות היום והלילה. אם ניקח למשל את הדוגמא של דלת טרוקה הרי שרבים מתקינים את הידית הקבועה כדי להימנע ממצב של שכחת נעילת הבית. לכן גם רבים המקרים של דלת טרוקה לכל אורך היממה. אכן, את הדלת לא מעניין מה השעה, אבל עבורכם ברור שאין זה נעים להישאר נעולים מחוץ לבית בשעות החשיכה (או בכל שעה אחרת), וגם אין זה נעים להגיע בשעות הבוקר למשרד ולמצוא את הדלת נעולה. במקרים אלו, פורץ דלתות המספק שירות 24 שעות 7 ימים בשבוע הוא הכתובת הנכונה, עם יכולת להגיב במהירות ובזמינות גבוהה לכל קריאה באזורי השירות שלו. 

חשוב לדעת שכמו בתחומים רבים, גם הזמנת פורץ מוסמך מחוץ לשעות העבודה הרגילות תהיה בעלויות גבוהות יותר. דווקא מסיבה זו חשוב לבחור בבעל מקצוע או בחברה שאינם מנצלים את המצב הלא נעים שאליו נקלעתם, ומציעים מחירים הוגנים וסבירים. יתרה מכך, לפני שאתם מזמינים פורץ דלתות עליכם לדרוש לקבל הצעת מחיר ברורה, ולא להסתפק באמירות מרגיעות כמו "נגיע ונסתדר בינינו" או "סמוך עליי". אמנם, לעיתים לא ניתן לדעת מראש כמה תעלה פריצת דלתות, שכן ישנן בעיות פחות ויותר מורכבות, לפעמים נדרשת החלפת צילינדר ולפעמים לא, לעיתים צריך לחתוך בדיסק את הדלת ולעיתים לא. מצד שני, פורץ אמין ומקצועי יוכל לספק מראש הצעת מחיר המתייחסת לאפשרויות השונות, מבלי שיהיו הפתעות לא נעימות בהמשך הדרך.

למה מומלץ להזמין מנעולן כדי לפרוץ דלת נעולה

שירותי פריצת דלתות כרוכים בעלויות של כמה מאות שקלים (הרחבה על כך בהמשך), ומטבע הדברים יש אנשים שרוצים לנסות ולחסוך בעלויות. לשם כך הם משתמשים בספריי שמן, מברגים, לומים וכדומה. הבעיה היא שבמרבית המקרים הדלת לא נפתחת, ובוודאי אם מדובר בדלת פלדה כבדה בעלת מנגנון נעילה מתקדם. וגם אם הדלת נפתחת, על הדרך גורמים לה נזקים שרק התיקון שלהם עלול להיות כרוך בעלויות יותר גבוהות מהזמנת מנעולן. אכן, המטרה של פורץ דלתות מקצועי אינה רק להכניס אתכם לבית, או להוציא החוצה את מי שתקוע, אלא גם לעשות זאת באופן השומר ככל האפשר על הדלת ומרכיביה, וחוסך בעלויות שאינן הכרחיות.

אז כמה עולים השירותים של פריצת דלתות

כאמור, בתחום אין מחירון אחיד ומחייב. זהו שוק חופשי שבו כל מנעולן יכול להציע את המחיר הנראה לו לפי שיקוליו, ומאידך גם אתם יכולים לבחור כראות עיניכם בהתאם להצעת המחיר שקיבלתם. מצד שני, כאשר יש צורך בפריצת דלת לרוב אין הרבה זמן להתחיל לבחון הצעות מחיר שונות, לכן כדאי לכל הפחות להכיר את טווח המחירים המקובל שמשתנה כאמור בהתאם לטיב העבודה. כך למשל, ביקור של מנעולן בשעות העבודה המקובלות נע בין מאתיים לשלוש מאות ₪, ואילו פריצה של דלת טרוקה יעלה בין מאתיים חמישים לשלוש מאות חמישים ₪. לעומת זאת, פריצת דלת רב בריח או דלת פלדלת תעלה בין חמש מאות לשש מאות ₪ כולל התקנה של צילינדר סטנדרטי, ואילו התקנה של צילינדר לדלת עץ כבר יכולה להגיע לסביבות האלף ₪.

איך תדעו שבחרתם בפורץ דלתות אמין

קודם כל, אם יש לכם חבר או בן משפחה בסביבה שיכול להמליץ על פורץ דלתות אמין – זהו צעד טוב בכיוון הנכון. ואם אין לכם – קראו כמה פרטים על הפורץ באתר האינטרנט שלו, למשל הוותק והניסיון שלו והיקף הלקוחות ששירת בעבר, וכאמור ודאו שיש ברשותו את האישורים הנדרשים – תעודת מנעולן מורשה, תעודת הסמכה, תעודת יושר וכדומה.