מנעולן כספות

מנעולן לפריצת כספות

מנעולן לכספות נדרש למקרים דחופים. מנעולן כספות מכיר את מגוון סוגי הכספות ולדעת כיצד לסייע במקרה של תקלה או אבדן קוד סודי או מפתח.
יש כספות אשר ניתנות לפתיחה באמצעות כרטיס מגנטי מיוחד. במידה והכרטיס אבד או נשחק, רק מקצוען, יוכל לשחזר עבורך את הקוד, מנעולן לפריצת כספת יוכל לפתוח עבורך את הכספת במהירות ובלי שהכספת תינזק.
סוגים אחרים הם כספות עם מנעול צילינדר, מנעול ביומטרי, מנעול דיגיטלי, ומנעול חשמלי.
כספות עם מפתח אלו הם הכספות הנפוצות ביותר, והמתקלקלות ביותר.

מנעולן פורץ כספות עושה את עבודתו באופן חוקי בלבד תוך בקיאות בחוק ונאמנות לללקוח.

פריצת כספת – עבודה מקצועית על ידי מנעולן מומחה שיטפל לכם בכל בעיה!
זמינות והגעה מהירה אל מקום הקריאה.
פורץ כספות מוסמך – בעל תעודת מנעולן תקפה.
מנעולן כספות בעל ניסיון של שנים ומיומן בשלל סוגי עבודות פריצה של כספות.
שכפול מפתחות לכספת.
שירות אדיב ומקצועי.
אמינות והגינות.

מחירים נוחים והגונים.
אחריות על כל עבודה ועל ציוד שהותקן על ידנו.
עבודה ללא יצירת נזקי משנה, עבודה חלקה ומדוייקת.
במקרים מסוימים נעשה שימוש בכמה סוגי מנעולים, ונדרשת הבנה מקצועית על מנת להצליח לפרוץ אותם.

מנעולן לכספות – מנעולן לכספות בשפלה – מנעולן לכספות ברחובות – מנעולן לכספות בסיתריה – מנעולן לכספות בגדרה – מנעולן לכספות בקרית עקרון – מנעולן לכספות במזכרת בתיה – מנעולן לכספות בנס ציונה – מנעולן לכספות בכרמי יוסף – מנעולן לכספות ברמלה – מנעולן לכספות בלוד – מנעולן לכספות בכפר בילו
מנעולן כספות – מנעולן כספות בשפלה – מנעולן כספות ברחובות – מנעולן כספות בסיתריה – מנעולן כספות בגדרה – מנעולן כספות בקרית עקרון – מנעולן כספות במזכרת בתיה – מנעולן כספות בנס ציונה – מנעולן כספות בכרמי יוסף – מנעולן כספות ברמלה – פורץ דלתות בלוד – מנעולן כספות בכפר בילו
מנעולן לכספת – מנעולן לכספת בשפלה – מנעולן לכספת ברחובות – מנעולן לכספת בסיתריה – מנעולן לכספת בגדרה – מנעולן לכספת בקרית עקרון – מנעולן לכספת במזכרת בתיה – מנעולן לכספת בנס ציונה – מנעולן לכספת בכרמי יוסף – מנעולן לכספת ברמלה – מנעולן לכספת בלוד – מנעולן לכספת בכפר בילו

פריצת כספות אמינה ומקצועית

מנעולן לפריצת כספות שהוא מקצועי ומוסמך מספק מגוון שירותים נדרשים, ביניהם פריצת דלתות חוץ ופנים, החלפת צילינדרים, פריצה למכוניות, החלפת מנעולים ועוד. על שירותים אלו נמנית גם פריצת כספות, אך כאן מדובר במשימה יותר מורכבת מעצם טבען של כספות, בנויות במיוחד על מנת להקשות על פריצה. יתר על כן, הכספות בימינו משלבות בתוכן טכנולוגיות מתקדמות ומנגנונים מתקדמים, שאותם יש להכיר ולהבין כיצד להתמודד עימם על מנת לשחרר את התוכן הנעול. 

אלי המנעולן הינו מנעולן מוסמך ובעל רמה מקצועית גבוהה ביותר, המבצע פריצות לכל סוגי המנעולים ואמון על התקנת כל סוג של צילינדר או מנגנון בכספות. מאחורי למעלה מארבעה עשורים של ניסיון בענף מכונאות ההליקופטרים, לרבות מערכות מורכבות ומתוחכמות, וכן ניסיון רב בפריצת כספות מכל סוג. 

מה היתרונות של פריצת כספות על ידי פורץ מקצועי

במקרה שכספת אינה נפתחת, למשל כי שכחתם או איבדתם את הקוד, או שישנה בעיה חשמלית או כל בעיה במנגנון, הזמנת מנעולן לכספות היא בגדר הכרח. בניגוד למצבים כמו דלת פנים שננעלה, או אפילו הרכב, שבהם לאנשים יש לעיתים ידע מסוים ועם קצת התעקשות אפשר לפרוץ את הדלת, הרי שכספות הן עולם אחר לחלוטין. כספות בנויות מחומרים עמידים ביותר שכל תפקידם הוא למנוע אפשרות לחדור פנימה ולהגיע אל המידע הרגיש, וכאמור הן גם מגיעות עם מנגנוני אבטחה מתקדמים. על כן, ניסיון עצמאיים לבצע פריצת כספת כמעט אף פעם לא יועילו, ורק יעלו לכם בעצבים ודאגות.

מעבר לכך, פריצת כספות המתבצעת באופן מקצועי, יכולה במקרים רבים להשאיר את הכספת שלכם שלמה ותקינה. אמנם הדבר תלוי בסוג הכספת ובטיב הבעיה, אולם ישנן שיטות כמו קידוח, מכות עם לום או פריצה שקטה, שלאחריהן ניתן יהיה להשתמש בכספת ואפילו תיחסך החלפת המנגנון. מלבד זאת, כאשר את מזמינים פורץ כספות מוסמך ומקצועי, אתם יכולים להיות בטוחים שהחפץ, הכסף או המסמכים המוחזקים בכספת יחזרו לידיכם, ובמקרים רבות מדובר בפריטים בעלי ערך רב. בהמשך המאמר גם תבינו מדוע כה חשוב שיהיה זה פורץ מוסמך.

מה חשוב לדעת לפני שפורצים כספת

למרות האמור לעיל, לפני שמזמינים פורץ כספות, יש מספר דברים שכדאי לבדוק שייתכן ויחסכו לכם את העלויות הכרוכות בפריצה. ראשית, אם יש לכם כספת דיגיטלית, יכול להיות שמה שקרה הוא שנגמרו הסוללות של הכספת או שהמכסה שלהן אינו סגור היטב והן יצאו מהמקום. במקרה זה תצטרכו להשתמש במפתח הגיבוי. במילים אחרות, אם הקוד הדיגיטלי שלכם הפסיק לעבוד, אין זה אומר בהכרח שהכספת התקלקלה, אלא פשוט שנגמרו הבטריאות וכל מה שצריך לעשות הוא לפתוח אותה עם המפתח ולהחליף סוללות. מצד שני, אם מדובר בכספת בעלת מנגנון מכאני שעובד על מפתח, לפני שמזמינים מנעולן לכספות כדאי לבדוק אם הבעיה אינה במפתח עצמו, למשל שחיקה או התעקמות, דבר שרק יצריך עבודה על המפתח או החלפה שלו, ויחסכו בהזמנת שירותי פורץ כספות.

למה מומלץ להזמין פורץ מוסמך לפריצת כספת

כפי שאתם בוודאי יודעים, בתוך הכספת שלכם מצויים פריטים רגישים ובעלי ערך, ואילו את האדם שאתם מזמינים לפריצתה אינכם מכירים. סביר להניח שמדובר באדם הוגן והגון, אך מה אם יש לו קשרים עם גורמים פליליים? במקרה כזה, הפריטים הרגישים שלכם – תכשיטים, אקדח, ניירות ערך – חשופים לידיים עברייניות, שכן מנעולן לכספות יוכל לשים את ידיו על מפתח, קוד סודי וכן הלאה. 

חשוב לדעת שנכון להיום, בישראל אין חוק המחייב תעודת מנעולן על מנת לעסוק בתחום, ואולם הדברים שונים כאשר מדובר בכספות. ראשית, לרוב מנעולן כן יחזיק ויוכל להראות לכם תעודת הסמכה כלשהי ממקום לימודים מסודר. שנית, חשוב מאוד לוודא שמדובר בפורץ כספות מוסמך על ידי משטרת ישראל, דבר המבטיח ככל הניתן שאין לו עבר פלילי ושעמד בקריטריונים של המשטרה לקבלת רישיון. אם איש המקצוע שהתקשרתם אליו אינו מסוגל להציג את התעודה הזו, מומלץ בחום להמשיך אל הפורץ הבא מאשר לקחת סיכון. ומעבר לכך, פריצת כספות היא תחום ייחודי בתוך ענף המנעולנות המחייב היכרות מעמיקה ובקיאות רבה בסוגי הכספות למיניהן, ועם הדרכים הטובות ביותר, המהירות, היעילות והחסכוניות לפריצתן. לכן, גם אם מדובר במנעולן ישר והגון שהינו איש מקצוע מצוין, אבל אין לו הסמכה בתחום הכספות – הוא פשוט לא יוכל לספק לכם מענה מיטבי.

כמה עולה לפרוץ כספת?

התשובה לשאלה זו משתנה בהתאם למספר פרמטרים. קודם כל, המחירים משתנים בין אנשי מקצוע בהתאם לשיקוליהם הכלכליים, ואין מחירון אחיד המחייב אותם מטעם ארגון כלשהו. שנית, המחירים עשויים להשתנות בהתאם למידת הדחיפות של קריאת השירות, למשל יש הבדל בין קריאה למנעולן כספות בימי חול בשעות העבודה הרגילות, לבין קריאה בימי שבת, חג או בשעות הקטנות של הלילה. 

מעבר לכך, העלות תלויה רבות בסוג הכספת שיש לכם. לדוגמא, אם מדובר בכספת גדולה מרובת מנעולים ועם קומבינציה, הרי שפריצתה תהיה הרבה יותר מסובכת ומורכבת, כלומר יותר שעות עבודה – והמחיר יעלה בהתאם לכך. כמו כן, לעיתים המורכבות אינה תלויה דווקא בסוג הכספת אלא במיקומה, למשל מיקום מוסתר עמוק בתוך הקיר שאינו מאפשר הגעה נוחה אל הכספת. כאמור, המחיר גם משתנה בהתאם לעבודות והחלקים הנדרשים, למשל אם יש צורך להתקין מנעול חדש עקב אובדן מפתח, הרי שהמחיר יהיה גבוה יותר. יש לציין כי לעיתים דווקא כספות ישנות מתגלות כקשות יותר לפריצה.

יחד עם זאת, לפני שאתם מזמינים פורץ כספות תמיד כדאי לבדוק טווחי מחירים מקבלים, בשביל לוודא שלא גוזרים עליכם קופון. בחרו מנעולן המציע שירות הולם במחיר הוגן וראוי, אך כמובן מבלי לוותר על היותו מוסמך מטעם המשטרה.לפרי